Masz pytania? Zadzwoń : +48 507 407 021
Uczymy młodzież szkolną

Jesteś rodzicem nastolatka i chcesz, aby uczył się języków obcych?

 

Zainwestuj w jego przyszłość, zapisz go na nasze zajęcia i zyskaj pewność, że będzie przyswajał wiedzę w najlepszych możliwych warunkach. A efekty nauki oboje zobaczycie już po kilku zajęciach!

Dlaczego warto uczyć się u nas?

Duży wybór języków

Zapewniamy kursy w językach: angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Wybierz ten, którego szukasz.

Dopasowane kursy

Poziom zajęć dostosowujemy do umiejętności uczniów. Dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje dziecko faktycznie będzie zdobywało nową wiedzę i umiejętności językowe.

Doskonała kadra nauczycielska

Nasi nauczyciele są cierpliwi, pełni empatii, ale przede wszystkim wymagający. Zadbają o to, aby Twój nastolatek nauczył się jak najwięcej i jak najefektywniej.

Wygodny dojazd i komfortowe sale

Doskonała lokalizacja naszej szkoły, jak i wygodne sale zajęciowe zapewniają, że Twoje dziecko nie tylko łatwo do nas trafi, ale także będzie uczyło się w komfortowych warunkach.

Jakie kursy prowadzimy?

W Lingo Academy prowadzimy zajęcia uczące wielu języków.

Angielski

Niemiecki

Hiszpański

Kursy językowe dla młodzieży z angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego w Piasecznie

 

Prowadzimy także zajęcia z języków obcych dla młodzieży. Nastolatkowie ze szkoły podstawowej, gimnazjum, a nawet średniej mogą się u nas nauczyć języka angielskiego, niemieckiego, a także hiszpańskiego. Zapewniamy doskonałe przygotowanie do egzaminów (matura, na studia), jak i po prostu naukę praktycznej znajomości języków – potrzebną w przyszłej pracy, czy w podróży.