Masz pytania? Zadzwoń : +48 507 407 021
Uczymy też dorosłych

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub po prostu nauczyć się języka?

 

Zainwestuj w siebie, zapisz się na nasze zajęcia i aktywnie podnoś swoje kwalifikacje. Znajomość języka obcego pozwoli Ci nie tylko zdobyć lepszą pracę czy upragniony awans. Dzięki niej poznasz także nowych ludzi oraz ich kultury i będziesz mógł podróżować gdziekolwiek chcesz!

Dlaczego warto uczyć się u nas?

Duży wybór języków

U nas możesz uczyć się: angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego. Wybierz język, którego znajomość jest Ci potrzebna.

Dopasowane kursy

Poziom naszych zajęć dostosowujemy do indywidualnych umiejętności słuchaczy. To daje Ci gwarancję zdobywania nowej i praktycznej wiedzy.

Doskonała kadra nauczycielska

Nasi wykwalifikowani lektorzy, w pełni profesjonalny sposób zadbają o to, abyś z każdej lekcji wychodził z pakietem nowych umiejętności.

Wygodny dojazd i komfortowe sale

Cenimy Twój czas i wygodę. Dlatego nasza szkoła znajduje się w doskonałej lokalizacji, a wyposażenie sal sprzyja aktywnej nauce i przyswajaniu wiedzy.

Jakich języków uczymy?

W Lingo Academy oferujemy liczne kursy językowe.

Angielski

Niemiecki

Hiszpański

Nauka języka: angielski, niemiecki, hiszpański dla dorosłych Piaseczno

 

Na naukę języków obcych (czy to angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego a nawet hiszpańskiego), nigdy nie jest za późno. Dlatego w Lingo Academy mamy również ofertę kursów przygotowanych specjalnie z myślą o dorosłych. Osobach studiujących, czy pracujących, które poprzez lepsze poznanie danego języka obcego chcą podnieść swoje kwalifikacje, zdobyć nowe umiejętności, a tym samym np. zmienić pracę na lepszą.