Masz pytania? Zadzwoń : +48 507 407 021
Uczymy dzieci od najmłodszych klas

Jesteś rodzicem i chcesz, aby Twoje dziecko już od najmłodszych lat uczyło się języków?

 

Przyprowadź je do nas i miej pewność, że będzie uczyło się w najlepszych możliwych warunkach. A efekty nauki zobaczysz już po kilku zajęciach!

Dlaczego warto uczyć się u nas?

Duży wybór języków

Prowadzimy kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego. Dlatego masz z czego wybierać.

Dopasowane kursy

Poziom nauczania dostosowujemy do naszych uczniów. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko nie będzie się nudziło i na każdej lekcji nauczy się czegoś nowego.

Doskonała kadra nauczycielska

Cierpliwi, pełni empatii, ale też wymagający nauczyciele zadbają, aby Twoja pociecha nauczyła się jak najwięcej.

Wygodny dojazd i komfortowe sale

Myślimy zarówno o Tobie, jak i o Twoim dziecku. Dobra lokalizacja szkoły ułatwi Ci dojazd, a wygodne sale –uprzyjemnią każdą lekcję Twojemu dziecku.

Jakie kursy prowadzimy?

Nasze lektoraty języka angielskiego odbywają się na wielu poziomach zaawansowania i są prowadzone dla różnych grup wiekowych. Dzięki temu dajemy Ci pewność, że wybierzesz kurs idealny dla siebie lub swojej pociechy.

Angielski

Niemiecki

Hiszpański

Angielski, niemiecki i hiszpański dla dzieci Piaseczno

 

Aby przynosiła największe efekty, nauka języka obcego powinna zaczynać się jak najwcześniej. Wiek wczesnoszkolny jest idealnym czasem, w którym Twoje dziecko może zacząć poznawać angielski, niemiecki czy hiszpański. W naszej szkole prowadzimy zajęcia i kursy języków obcych już dla pierwszoklasistów. Dzięki temu dzieci już od najmłodszych lat mogą poznawać nowe języki, a także inne kultury. Poza doskonałą kadrą, świetnymi salami do nauki języków, w ofercie mamy także usługę przyprowadzania i odprowadzania dzieci do naszej szkoły.